Zdravé jídlo není jen nízkotučné jídlo bez chuti, je to spousta zajímavých věcí

Když přemýšlíte o zdravé stravě se spoustou nízkotučných jídel, zeleninou a saláty, celozrnnými výrobky, není divu, že nedokážete shodit tuk a zůstat plní energie. Zdravé stravování neznamená omezovat se a snášet nudný jídelníček při hubnutí. Mýtus, že při hubnutí je třeba jíst pouze nízkotučné potraviny, zeleninu, nízkotučné maso a navždy se vzdát příloh, je již dávno pryč.

Jak vařit pokrmy z kvalitních surovin

Zdravé stravování dbá na používání kvalitních surovin a jídla připravuje vždy den předem. Lidé se snaží využívat bioprodukty, zeleninu a ovoce přímo od výrobců a farmářů. Výroba musí projít přísnou kontrolou a splňovat systém HACCP. Aby byla zachována nutriční hodnota potravin, jsou k vaření používány šetrné technologické postupy a moderní zařízení jako jsou konvektomaty.

Sůl a tuk by měly být kvůli zdraví návštěvníků omezeny na minimum. Po uvaření potravina prochází šokovým ochlazením, díky kterému se ke spotřebiteli dostane v té nejčerstvější podobě. Jsou baleny v plastových krabičkách, zatavených fólií, ve kterých po propíchnutí fólie můžete jídlo ihned ohřát a sníst. Používají se pouze krabice od certifikovaných evropských výrobců.

Nemusíte hladovět, abyste to snížili

Abyste svému tělu dodali dostatek všech živin, nehladovělo a po zhubnutí nedocházelo k nežádoucímu jojo efektu, je potřeba mít přehled o počtu kalorií. a jednotlivé makroživiny při hubnutí. Zdravé stravování samo o sobě proto může zabrat spoustu času, a to jak z hlediska počítání kalorií a vážení jídla, tak i nakupování a přípravy jídla.
Obecně je mnoho firem, které nabízejí zdravé jídlo ve formě balených diet, takže je potřeba vybírat velmi pečlivě. Ne každá firma má k dispozici výživové poradce, kvalitní kuchaře a odborníky na výživu, kteří zajistí, aby měl váš hubnoucí jídelníček skutečně požadovaný efekt.

Je třeba vyvodit závěry:

Chcete jíst zdravé a chutné jídlo, které vám dodá dostatek energie? Vyzkoušejte zdravé jídlo: 5 porcí vyváženého a chutného jídla s donáškou domů! Můžete si vybrat z více programů tak, aby vám nabídka co nejvíce vyhovovala. V nabídce je i bezmasé menu, jídla pro kojící maminky a 2 programy pro sportovce. Vše je samozřejmě přizpůsobeno konkrétním požadavkům, jako jsou potravinové alergie nebo averze k jídlu, s ohledem na vaše cíle, fyzickou aktivitu a potřeby hubnutí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *